Pro média

Víme, jak provázet a podporovat rodiny, které prochází změnou

Zajímá Vás toto téma?

Kontaktujte nás

katrin-stark

Mgr. Katrin Stark

Public relations

+420 739 302 169

Osvětové kampaně

Když se v životě objeví nějaká duševní nesnáze, vyhledat podporu odborníka není nikdy slabost, ale odvaha! Dětem, mladým i dospělým v jejich blízkém okolí jsme představili 3 videospoty, seriál příspěvků na sociálních sítích, komiks, tiskové propagační materiály a plakáty, které jsme rozprášili do škol, nemocnic a k lékařům, dětských heren, klubů, kaváren knihoven, dalších míst . S materiály dále pracujeme v rámci našich programů pro školy. V průběhu celého roku jsme naši činnost prezentovali na mnoha akcích pro veřejnost, připravili několik workshopů. Úspěchu se těšily i naše webináře. Několikrát jste nás mohli zahlédnout nebo vyslechnout v regionálních i celostátních médiích. Uzavřeli několik cenných partnerství s dalšími organizacemi, díky kterým můžeme poselství kampaně předávat stále dál.


Celkové výsledky kampaně jen na sociálních sítích byly daleko nad očekáváními a stanovenými indikátory: Zobrazení 1 736 985, Interakce se stránkou: 284 342, ThruPlay videí: 111 613, Kliknutí na odkaz podstránky kampaně: V průběhu roku 2022 měl web organizace přes 15 tisíc unikátních návštěv.

Příběhy mladých lidí, které potkala v životě nějaká náročná životní situace a duševní nesnáze. Pro mladé ve věku 13–25 let jsme vytvořili články a seriál příspěvků na sociálních sítích a aktivní jsme byli i offline na několika akcích pro veřejnost.

Seriál o duševních nesnázích na sociálních sítích. Zjistěte, jak jim předcházet a co dělat, když se objeví.

Tiskové zprávy ke stažení

Říct si o pomoc není slabost, ale odvaha

Pohádka Eminka a Emoušek dětem pomáhá poznávat své emoce

Jak pečovat o tělo i duši? Odpoví Veletrh zdraví v Pevnosti poznání

Aktuality

Kde jste nás mohli zahlédnout | Mediální výstupy

  • Česká televize, Dobré ráno 29. 3. 2023 (v čase 25:50 a 57:21) 
Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER