Individuální podpora dětem

Individuální podpora dětem aneb Já a Ty = MY

programy-pro-zaky-zs

Osobní nebo online setkání dítěte s průvodcem, psychologem nebo peerem podle jeho potřeb

Seznámení se s dítětem/dětmi, stejně jako s rodičem/rodiči

Chceme poznat svět, ve kterém dítě žije a vědět, jak se mu daří

Zajímáme se o to, co rád/a dělá ve volném čase, jaké má kamarády a jaká jsou jeho/její přání

Cena setkání - viz Ceník služeb

Snažíme se vytvořit místo, kde děti mohou mluvit o všem, o čem chtějí mluvit, nad čím přemýšlejí. Pokud se jejich rodina rozpadá, zajímá nás, co cítí a jaký je jejich pohled na změnu, kterou rodina prochází. Někdy děti i rodiče hledají někoho, kdo bude nezaujatý, ale kamarádský a schopný s dítětem mluvit, pomoci se uvolnit a nechat ventilovat emoce.

Podle tématu a situace, Vašemu dítěti může být nápomocen náš tým – terapeut, sociální pracovník, psycholog nebo peer. Nevíte co slovo peer znamená? Nevadí, můžete si o nich přečíst více. Prohlédnout si celý náš tým můžete tady.

Pomáháme dětem, když se potýkají s náročnou situací a když je trápí i vážnější duševní nesnáze. Podporujeme i jejich rodiče, aby tuto situaci společně zvládli. 

Trápí Vaše dítě něktéré z těchto problémů?

Stres ze školy, časté bolesti hlavy, břicha, neklidné spaní, pocity a projevy agrese a neklidu, odloučení, smutku, zarmoucení, úzkosti nebo nějaké jiné trápení? Nečekejte a kontaktujte nás.

Ukázka pracovního listu

Reference

Velmi přínosná práce s dětmi

Vnímam ako veľmi prínosnú prácu s dětmi, kterých rodičia prechádzajú rozvodom alebo rozchodom. Dospelí si vedia o pomoc požiadať, deti sú v týchto situáciách často samé. Je fajn, že sú ľudia, ktorí sa chcú týmto deťom venovať a poskytnú im pomoc.

Katarína

Kontaktujte nás

nas-tym-michaela-hrubanova

Michaela Hrubanová

+420 604 267 221

Napište nám
Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER