Nový akreditovaný kurz Příběh jako cesta

pribeh-jako-cesta

Představujeme vám náš nový akreditovaný kurz Příběh jako cesta k rozvoji komunikačních dovedností pracovníků pracujících s dětmi a dospívajícími v rozpadu 📜

Co se naučíte? Cílem vzdělávacího kurzu je posílit komunikační dovednosti, rozvíjet empatii účastníků, a to skrze osobní příběh peer lektorů – lidí s osobní zkušeností s rozpadem rodiny.

Nový kurz Příběh jako cesta k rozvoji komunikačních dovedností

Účastníci kurzu uslyší příběhy dvou peer lektorů, kteří si v dětství prošli rozpadem rodiny. Vyzkouší si při praktických cvičení, jaká forma otázek a struktura rozhovoru je pro děti a dospívající podporující, respektující a otevírá prostor pro získání důvěry. Praktická cvičení budou proložena teoretickým základem, jak vést rozhovor a jaké komunikační techniky při něm využívat. Účastníci získají vhled do pocitů a přemýšlení dětí, které si v dětství prošly rozpadem rodiny. Budou mít možnost získat zpětnou vazbu na svůj způsob vedení rozhovoru, kladení otázek a osobního nastavení při rozhovorech s dětmi. 

Kurz je vhodný pro všechny začínající i zkušené pracovníky v přímé péči s dětmi i rodiči v rozvodu nebo rozchodu (např.  OSPOD, sociální pracovníci, pracovníci v sociálních službách, psychologové, studenti těchto oborů, kteří se zajímají o práci s dětmi, vychovatelé, pedagogové atd.). 

Kurz vedou vždy dva odborní lektoři (sociální pracovník a psycholog) a dva peer konzultanti.

Termíny kurzu

Nebyla nalezena žádná událost!

Bližší informace

Rozsah

8 vyučovacích hodin

Cena

3100 Kč

Pokud potřebujete o kurzu více informací, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktujte nás e-mailem na info@jakdal.eu nebo telefonicky +420 604 267 221.
Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER