Jak Dál na Veletrhu zdraví 2024!

Potkejte se s Jak Dál na Veletrhu zdraví 2024. V sobotu 16. 3. pro vás máme připravený celodenní program na téma duševního zdraví. Tak neváhejte a přijďte 😉!

Jak Dál na Veletrhu zdraví 2024

Veletrh zdraví probíhá v týdnu 11.–17. 3. 2024 v Pevnosti poznání a s námi se zde můžete potkat v sobotu 16. 3. od 10 do 17 hod.

Máme pro vás připravený program na téma duševního zdraví.

16. 3. 2024 – Zdravé vztahy & zdravá duše s Jak dál?

Téma duševního (ne)zdraví je v české společnosti stále trochu tabu, ledy se ale pomalu začínají hýbat. Přispívá k tomu i olomoucká organizace Jak Dál? z.s., která provází složitými situacemi děti, dospívající, mladé dospělé, dospělé jednotlivce i celé rodiny.

Přijďte si pro tipy, jak pečovat o své duševní zdraví nebo co dělat, když vaše dítě potká nějaké trápení. Pro děti budou připraveny terapeutické komiksové omalovánky, pro všechny bez ohledu na věk pak pískoviště Sandplay – prožitková metoda, která otevírá cestu ke kreativnímu procesu v každém z nás.

Program Veletrhu zdraví 2024

Novinky i osvědčené postupy v medicíně hravou formou představí letošní Veletrh zdraví. Přijďte do Pevnosti poznání zjistit, jak můžete pomoci sami sobě i svým nejbližším ke zdravému tělu a duchu. V pátek 15. a sobotu 16. března pevnost ožije pestrými aktivitami v oblasti duševního zdraví, první pomoci, péče o zuby nebo spánkové hygieny. Přímo na místě si budete moci nechat vyšetřit znaménka a naučit se správný postup samovyšetření prsu a varlat. Čeká na vás i terapeutické pískoviště, zubní víla nebo ukázka uplatnění 3D tisku v současné medicíně.

🔵 vyšetření znamének dermatologem
🔵 péče o zuby
🔵 dárcovství krve
🔵 nácvik resuscitace
🔵 prevence rakoviny prsu a varlat
🔵 mise proti mrtvici
🔵 spánková hygiena
🔵 duševní zdraví

Více na 👉 pevnostpoznani.cz/veletrh-zdravi-2024.

jak-dal-na-veletrhu-zdravi-2024-program
Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER