Nejdůležitější vztah v životě máme sami se sebou!

Dnes slavíme den duševního zdraví. Věříme však, že naše duše si zaslouží pozornost každý den v roce! Přáli bychom si, aby naši duši bylo dobře a když nás potká nějaká nesnáze, abychom si věděli rady. Je pro nás důležité a dlouhodobě usilujeme o to, aby podpora odborníků v oblasti duševního zdraví byla dostupná všem, kteří ji potřebují. I letos kromě přímé podpory dětem, mladým i dospělým proto pokračujeme v osvětové činnosti.

Díky podpoře Ministerstva zdravotnictví, Jihomoravského kraje a Olomouckého kraje jsme v rámci kampaně Nejdůležitější vztah v životě máme sami se sebou vytvořili sérii audiospotů, seriál videí na sociální sítě, edukační komiks, omalovánky a další tiskové materiály, připravili jsme pro vás webináře, navštívili několik akcí, kde jsme měli možnost se s vámi potkat naživo, hledali možnosti jak o důležitosti péče o duševní zdraví mluvit individuálně s vámi i veřejně.

Co ještě pro vás chystáme můžete sledovat na našem Facebooku a Instagramu.

Videospoty pro mladé

Seriál na sociálních sítích

✅ Mrkněte k nám na web nebo sociální sítě, všechny videa najdete tady 👉 jakdal.eu/mamodvahu.

Edukační komiks a omalovánky

Nejdůležitější vztah v životě máme sami se sebou

Doba realizace: 1. 1. – 31. 12. 2023

Hlavním cílem osvětové kampaně Nejdůležitější vztah v životě máme sami se sebou je podpora mladých lidí ve schopnosti obnovit ztracenou identitu a posilovat sociální kompetence snižující riziko sebepoškozování, závislostí či sebevražedného chování. K realizaci kampaně budou využity videospoty, tištěné motivační materiály umístěné na veřejných místech (školy, nemocnice, ordinace, OSPOD a na veřejných akcích), sociální sítě, webináře, on-line seriál s klíčovými tématy. Projekt podpoří více jak 110 tis. osob po celé ČR.

Projekt je financován z prostředků Ministerstva zdravotnictví.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER