Trio bezplatných webinářů

V průběhu listopadu jsme pro veřejnost připravili trio bezplatných webinářů!! Ať jste (pra)rodič, pěstoun, odborník z praxe nebo mladý dospívající, určitě si své téma najdete. A možná klidně hned všechny tři. 😆 Stačí se pak už jen registrovat v Kalendáři na našem webu nebo přes FB událost. Před každým webinářem vám na e-mail přiletí link k připojení.

Jak nastavovat hranice při výchově dětí

Termín: 16.11.2023, 18:30 – 19:30, facebooková událost

Téma hranic provází naše rodičovství dennodenně. Citlivé zacházení s hranicemi rozvíjí v rodině respekt a důvěru, vytváří bezpečí. Jak efektivně hranice nastavovat a využívat pro prospěch našich dětí? Jak můžeme prostřednictvím nich učit děti zdravým vztahům k sobě a druhým? A proč s nimi někdy tak váháme?

Na tyto a na další otázky dostanete odpověď na webináři, kterým vás provede psycholog Martin Fülep.

Zvládání náročných emocí (nejen) u dospívajících dětí

Termín: 22.11.2023, 18:30 – 19:30, facebooková událost

Emoce v období dospívání bývají jako turbulence v letadle, prostě nášup! A to jak pro děti, tak i pro jejich rodiče. Pojďme společně lépe porozumět tomu, jak emoce vznikají. Také potřebám, které se za nimi skrývají. Webinář bude protkaný prvky koučování, díky kterým dokážeme postupně měnit naše reakce a vzájemné interakce.

Webinářem vás provede Mgr. Dita Palaščáková. Konzultantka, koučka a lektorka. 

Sebepoškozování – co dává, co bere a jak na něj (nereagovat)

Termín: 30.11.2023, 18:30 – 19:30, facebooková událost

Nenechte se jen strašit tématem sebepoškozování. Postavte se k němu s pochopením a informovaností. Zjistěte s námi, co dává, bere a jak na něj (ne)reagovat. Představíme si také konkrétní a bezpečné alternativy, které umožňují náročné situace lépe zvládat.

Více vám o tomto tématu poví Mgr. Tereza Jančíková, psycholožka, která se nejčastěji věnuje starším dětem a mladým dospělým, na které je toho zrovna příliš.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER