Hledáme Peera pro práci s rodinami – dalšího člena/členku týmu Jak Dál? z.s.

Hledáme Peera pro práci s rodinami, dalšího člena/členku týmu Jak Dál?, který/á bude pomáhat dětem, mladým i dospělým zvládat náročné situace v jejich životě. 💙 Jak? Tím, že bude s podporou dalšího odborníka z týmu otevřeně mluvit o jeho/jejích osobních zkušenostech, rozvodu rodičů a tématu duševního zdraví a péči o něj.

💚Koho hledáme?

Náš nový kolega/kolegyně Peer:

✅si ve svém životě prošel/prošla zkušeností s rozvodem rodičů, účastí u soudu v opatrovnickém řízení nebo nějakou nesnází a trápením duše (např. úzkostmi, poruchami příjmu potravy, sebepoškozování, změny nálad a chování v souvislosti s (po) covidou situací) a je ochoten/ochotna to otevřeně sdílet, aby tak pomáhal/a dalším, kteří si takovou situací zrovna prochází.

✅rád/a otevřeně mluví o tématech spojených s duševním zdravím a péčí o něj

✅se bude účastnit spolu s terapeutem nebo psychologem individuálních konzultací našich klientů, kteří řeší nějakou životní situaci, nesnázi nebo trápení.

✅se bude aktivně účastnit programů na základních a středních školách a webinářů, kde bude mluvit s dětmi a mládeží o duševním zdraví a jeho/jejích vlastních zkušenostech

✅je důvěryhodný/á, naprosto ctí závazek mlčenlivosti

✅je otevřen/á podpoře mentora a terapeuta, který ho/jí bude provázet a podporovat při činnosti

✅je mu/jí 18 – 30 let.

☑️Forma spolupráce: Dohoda o provedení práce

☑️Rozsah: nárazová spolupráce dle dohody a možností zájemce (maximálně 300 hod ročně)

☑️Odměna: 300 Kč/hod, možnost potvrdit praxi v organizaci

☑️Výkon práce: Olomouc

Jsme nezisková organizace, naši odborní pracovníci poskytují individuální i skupinová poradenství pro rodiny v náročných životních situacích. Zaměřujeme se zejména na podporu rodičů a dětí při rozpadu rodin a zvládání duševních nesnází.

V týmu Jak Dál? máme průvodce, poradce, terapeuty, psychology, sociální pracovníky a tzv. peery- mladé průvodce, kteří si prošli nějakou životní zkušeností a sdílením svého příběhu tak našim klientům mohou pomoci zvládnout podobnou nesnázi, se kterou se potýkají. Více si o nich můžete přečíst na našem webu.

💚Zaujalo vás to?

Budeme rádi, když nám co nejdříve napíšete něco o sobě a svém životním příběhu.

☑️E-mail pošlete naší personalistce Míše na personal@jakdal.eu.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER