GYM pro mladé, aneb mozek a srdce jsou taky svaly, btw.

Opět otevíráme GYM |pro mladé|‼️ A budeme posilovat pravidelně … i když asi trochu jinak, než by se na první pohled dalo čekat. 🤪

Tato seberozvojová skupina je vhodná pro všechny mladé, kteří v životě prochází nějakou tou změnou. A i přesto, že změny jsou přirozené, zvládnout je může být někdy fakt náročné.

A o co jde❓

Budeme se pravidelně potkávat a společně pracovat na rozvoji, posilovat psychickou odolnost, sebevědomí a vybavovat mladé “superschopnostmi”, aby zvládali náročné situace a změny v jejich životě. 🦸‍♂️🦸‍♀️

Naše setkání budou protkána kreativními formami, cvičeními, diskuzemi a sdílením vlastních příběhů a zkušeností.

Jak s mladými ve skupině pracujeme❓

💚Učíme je hledat zdroje, které jim pomáhají překonávat překážky a změnu vnímat i jako příležitost. Vědět z čeho čerpají, o co se můžou opřít a co jim pomáhá věci zvládnout, je může v jejich dalším životě hodně posílit.

💙Ukazujeme jim a společně trénujeme, že prožívat některé emoce je běžné a je důležité o nich mluvit, hledat způsoby, které nám mohou pomoci emoce zpracovávat.

💚Ze skupiny hodně vytěží i ti, co prožívají nějakou duševní nesnázi – a tím nemyslíme nesnázi výhradně diagnostikovanou, ale o situaci, ve které se sami být v nesnázi cítí a potřebují podporu.

💙 Vytváříme místo pro sdílení myšlenek, přání, pocitů a zkušeností v přátelském a bezpečném prostoru.

💚Kromě prožitkového prvku na skupině je přínosné vnímat i to, že i někdo jiný může prožívat něco podobného, jako oni.

🆗Setkání vede průvodce a peer konzultanti. Skupina je uzavřená a je potřeba se na ni předem přihlásit. Startujeme 25.9.2023. Budeme se potkávat každé pondělí ve stejný čas 17:00 – 19:00.

Co za to❓

2.600 Kč za celej program (můžeme se domluvit i na dvou nebo třech splátkách)

🆗Pokud váháte, jestli je skupina vhodná, zavolejte nám nebo napište!

➡️GYM má u nás v Jak Dál? na starosti Danka , které s vámi dohodne nástup do programu. Stačí ji napsat na info@jakdal.eu nebo zavolat na +420 604 267 221.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER