Webinář Sešívaná rodina – Společně krok za krokem

Rozhodli jste se, že chcete začít žít s novým partnerem a jeho dětmi? Nebo jste se už sestěhovali a zvykání si na novou situaci není zrovna procházka růžovým sadem? Jak docílit toho, aby to klapalo?

Náš webinář s psychologem Martinem Fülepem otevře témata, jako nastavování pravidel a otevřené komunikace v rodině. Pomůže Vám poznat výchovné styly a komunikační vzorce, jejich výhody a limity podle potřeb všech členů rodiny. Podíváme se na problémové situace, se kterými se nejčastěji potýkáte, a můžete se na cokoliv zeptat. Když se totiž nová rodina správně ušije, mohou děti, které v ní vyrůstají, hodně vytěžit i ve svém dospělém životě. Adaptace na nové situace, nastavovaní hranic, více možností k vyjednávání a dohodám může přinést lepší schopnost se prosadit, postarat se o sebe a mluvit o svých potřebách.

Webinář je bezplatný, na závěr vás jen poprosíme o vyplnění krátkého hodnocení.

Nemusíte se registrovat, stačí se připojit ve čtvrtek 17. 6. 2021 v 18:00.Toto je možné díky podpoře dotačního programu Rodina Ministerstva práce a sociálních věcí. Webinář je také spolufinancován za podpory Jihomoravského kraje a města Přerova.

Událost je ukončena.

Datum

17. 06. 2021
Expired!

Čas

18:00 - 19:30
Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER