Webinář Vývojové potřeby dítěte v období od 13 do 18 let

Jste rodiči dítěte ve věku 13- 18 let ? Zajímáte se o oblast přístupů ve výchově a také o to, co děti nejvíc potřebují k tomu, aby byly šťastné a prožily smysluplný život? Jaké vývojové nároky a úkoly jsou kladeny na dítě v daném vývojovém období? Jak dítě podpořit a provést, aby své vývojové potřeby zvládly a jak posílit odolnost dítěte vůči těmto nárokům? 

Ve webináři se společně dotkneme témat a pojmů: hlavní vývojové úkoly období dospívání (emancipace od rodiny a navazování významnějších vztahů k vrstevníkům), pocit vlastní hodnoty, identita dítěte.

Ve webináři se rodiče dozví „co, kdy, proč a jak“ ve výchově dětí, získají inspiraci, mohou sdílet své zkušeností. 

Rodiče si závěrem odnesou náměty, jak myslet i na své potřeby a emoční stabilitu. Jak vychovávat děti a společně s nimi osobnostně růst.

Webinář je veden formou workshopu (tomuto pojmu lze rozumět jako „dílna“), bude obsahovat příběhy, příklady z praxe a prožitkové techniky.

Pokud zapnete kamery a zúčastníte se aktivně, bude to skvělé.

Webinář povede psycholožka Mgr. Monika Struhárová.

O lektorce:

Při práci s dětmi a jejich rodinami pozoruji, že řada výchovných obtíží vychází z neporozumění právě vývojovým úkolům a potřebám dítěte. Pokud rodiče respektují a rozumí reakcím dítěte, mohou snáze „napasovat“ žádoucí přístup. Rozvíjet potenciál dítěte i ve smyslu osvojení si sociálních dovedností, včetně rozvoje emoční inteligence.

Na webinář se nemusíte registrovat, stačí se přihlásit.

Topic: Vývojové potřeby dítěte v období od 13 do 18 let

Time: Nov 2, 2021 06:00 PM Universal Time UTC

Join Zoom Meeting

https://us06web.zoom.us/j/87361009721

Webinář je bezplatný díky odpoře Ministerstva práce a sociálních věcí z dotačního programu Rodina a je spolufinancován Jihomoravským krajem.

Událost je ukončena.

Datum

02. 11. 2021
Expired!

Čas

18:00 - 20:00
Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER