Sdílení příběhu: Co jsem potřeboval a nedostal jsem

Zažil/a jste rozchod rodičů? Máte pocit, že Vás tato zkušenost stále ovlivňuje i ve Vašem dospělém životě? Zveme vás na setkání s názvem „Sdílení příběhu: Co jsem potřeboval a nedostal jsem“.

Přijďte sdílet Vaše zkušenosti a poslechnout si příběhy dalších lidí, které tato zkušenost potkala. 

Potkáme se 17. 8. a 26. 8. 2020.

jak_dal_sdileni_pribehu

🟩 Proč se přihlásit? Ve společnosti dlouhodobě narůstá počet rodin, které z různých důvodů a v různých fázích prochází náročným obdobím rozpadu. Dopady na děti i dospělé se mohou lišit, často jsou však traumatizující.

🟩 Jak se přihlásit? Stačí vyplnit tento formulář: https://bit.ly/Jak_dal a my se Vám ozveme. Setkání proběhne v sídle organizace Jak dál? na Krapkově 4 v Olomouci, účast je zdarma a je určeno pro dospělé ve věku nad 18 let.🟩 Máte otázky? Napište nám ▶️vranova@jakdal.cz

🟦 Účastníkům našich setkání poskytneme bezpečný prostor ke sdílení jejich příběhu a případná další doporučení.Tým odborníků z organizace Jak Dál? dlouhodobě podporuje rodiny na cestě změnou. Po mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi procházejícími rozchodem rodičů připravujeme nyní publikaci, která pomůže dalším odborníkům lépe poznat potřeby dětí a poskytnout jim vhodnou podporu. Díky znalosti dalších životních příběhu pak připravíme užitečnou oporu pro další profesionály, kteří pomáhají dětem a mladým lidem v náročné situaci.

Přečtěte si více o projektu Co jsem potřeboval a nedostal jsem.

Událost je ukončena.

Datum

17. 08. 2020
Expired!

Čas

16:00 - 17:30

Cena

ZDARMA

Kde

Olomouc, Krapkova
Krapkova 4, Olomouc
Webová stránka
https://goo.gl/maps/G882SKPZnpFpgdPC8

Lektor

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER