Úvodní setkání s průvodcem rodiny

Prostor pro vzájemné seznámení se a zjištění příběhu, se kterým rodiče nebo rodič přichází, jeho očekávání a definování toho, v čem by rodiče/rodič potřebovali pomoci

Schůzka může být společná s oběma rodiči nebo s každým zvlášť

Délka setkání se pohybuje okolo 90 minut

Termín úvodního setkání s Vámi dohodne paní Dana Kroutilová

Na úvodním setkání s průvodcem/průvodkyní se potkáte v příjemných prostorách naší organizace. Budete mít čas se vzájemně představit, poznat naši organizaci a aktivity, které rodinám nabízíme.

Je pro nás důležité vědět Vaše očekávání, obavy, přání, potřeby, abychom mohli nabídnout vhodnou službu pro Vás

  • Při práci s rodiči i dětmi v době změn v rodině je nejvhodnější poznat každého člena, kterého se změny týkají.
  • S rodiči se můžeme potkat dohromady nebo s každým zvlášť dle domluvy. V případě, že jeden z rodičů nebude chtít na setkání přijít a odmítne spolupráci, je možné pokračovat ve spolupráci pouze s jedním rodičem.

Jak to říct dětem

  • Naplánování setkání s dítětem/dětmi s Vámi domluví paní Dana Kroutilová.
  • Nemusíte si lámat hlavu s tím, co řeknete svému dítěti/dětem a jak ho na setkání u nás připravit. S tím Vám rádi pomůžeme!

Co když nabízená služba nebude vyhovovat

Může se stát, že po prvním setkání zjistíte, že nehledáte to, co jste očekávali, a je v pořádku říct, že v další spolupráci nebudete nepokračovat. To samé může být i z naší strany, zejména když nebudeme schopni Vám zajistit adekvátní službu. V takovém případě Vás můžeme nasměřovat na jinou organizaci, která nabízí služby, které by Vám mohly více vyhovovat.

Kontaktujte nás

Mgr. Dana Kroutilová

+420 604 267 221

Napište nám
Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER