Besedy ve školách

Besedy pro žáky základních škol na téma EMOCE

Besedy na téma „Emoce a co s nimi“ nabízejí interaktivní prostor pro děti, ve kterém se mohou nejen prostřednictvím divadelních prvků přiblížit k tématům, které se týkají změn v jejich životě např. vstup do školy, stěhování, vztahy apod.

Na besedách mohou děti  slyšet příběhy mladých lidí, tzv. peerů, kteří v dětství rozvod/rozchod rodičů zažili. Děti budou mít možnost zeptat se jich na cokoliv, co je napadne.

Online besedy pro žáky 7. - 9. tříd základních škol na téma EMOCE A CO S NIMI

Základním školám nabízíme bezplatné online besedy na téma Emoce a co s nimi pro žáky 7. , 8. a 9. tříd.

📈 Až 50 % dětí může prožívat ve své rodině její rozpad nebo krizi, která k jejímu rozpadu vede. V případě dlouhodobých, neřešených problémů v rodině se významně zvyšuje pravděpodobnost rizikového chování u dětí, zhoršení školní úspěšnosti a je ohrožen i celkový jeho vývoj.

🔵 Naše aktivity jsou vytvořeny tak, aby poutavou a nezraňující formou oslovily co nejvíce dětí a nabídly jim odbornou podporu. Nabízíme prostor, ve kterém se mohou přiblížit k tématům emocí a změn v rodině.

Obsahem besedy je sdílení životního příběhu 2 mladých lidí, kteří si v dětství prošli rozvodem svých rodičů. Besedu vede průvodce. Žáci se mohou ptát na cokoliv, co je zajímá..

🔵 Chcete se o této možnosti dozvědět víc?

Kontaktujte naši koordinátorku Martinu Schotliovou.

Účast na programu je ZDARMA.

Kontaktujte nás

Mgr. Martina Schotliová

+420 604 246 769

Napište nám
Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER