Veletrh zdraví v Pevnosti poznání

Veletrh zdraví v Pevnosti poznání ukáže, jak se starat o tělo i duši.

Nepropásněte možnost nechat si vyšetřit pigmentová znaménka, změřit tuky a cukry v těle, zjistit svoji krevní skupinu, zeptat se odborníků na otázky týkající se reprodukce, dentální hygieny, alergie, správného mytí rukou, dárcovství krve nebo toho, jak stárne naše tělo. Na místě bude i možnost vyzkoušet si resuscitaci a umělé dýchání u miminka. Chybět nebudou nejrůznější interaktivní a zábavné aktivity pro nejmenší děti.

U stánku Jak Dál? z.s. se můžete probádat svým vnitřním světem. V terapeutickém pískovišti Sandplay otevřeme, za použití symbolů a písku, brány naší kreativity a představivosti. Dalším tématem, ke kterému u stánku směřujeme naši pozornost, jsou duševní nesnáze. V rámci programu „Říct si o pomoc není slabost, ale odvaha“ budeme hledat odpovědi na pár zajímavých otázek.

Program vznikl ve spolupráci s významnými partnery z oblasti lékařství, medicínského výzkumu a farmacie. Partnery akce jsou Fakultní nemocnice Olomouc, Vojenská nemocnice Olomouc, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Fakulta zdravotnických věd UP, Lékařská fakulta UP, Katedra zoologie PřF UP, Centrum pohybu Olomouc, firma Norsan a organizace Jak dál? z.s.

Veletrh zdraví je zdarma v rámci běžného vstupného do expozic.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER