Odborníci a lidé, kteří otevřeně sdílí své životní příběhy spojili síly, aby mohli pomáhat s duševními nesnázemi a zvládnutím rozvodu

U nás v organizaci spojily síly odborníci a mladí lidé, kteří otevřeně sdílí své životní zkušenosti tak, aby Vám pomohli získat na situaci, kterou prožíváte nový náhled.

Když přijdete k nám do Jak Dál?, obvykle nejdříve zjistíme, co potřebujete a chcete řešit.  Podle Vašich potřeb pak budeme společně hledat cestu, jak změnu ve vašem životě zvládnout. Když budete vy nebo my cítit, že by pro vás mohlo být setkání s peer konzultantem prospěšné, doporučíme vám jednoho z nich a společně se potkáme.

Kdo je peer konzultant?

Peer konzultant je mladý člověk, který si v dětství prošel nějakou životní situací. Je připraven s Vámi o svých zkušenostech  mluvit a nabídnout Vám svůj pohled a možná i poradit, co dítě v podobné situaci potřebuje. 

U nás v organizaci máme peery, kteří si prošli rozpadem rodiny a prožili nějakou duševní nesnázi.  Připravujeme je, vzděláváme a poskytujeme jim odbornou podporu, abychom vám společně mohli pomáhat.

Jejich příběhy si od nich můžete osobně vyslechnout u nás v organizaci. Otevřeně sdílí své zkušenosti, kterými se můžete ve svém životě inspirovat nebo se jim pokusit vyhnout.

Můžete od nich zjistit…

Jak je to v životě ovlivnilo? Co na tom bylo nejsložitějšího? Poznamenalo je to?

Co je udělalo silnějšími? Co šlo udělat lépe?

Jak to bylo po rozvodu rodičů? Komunikací mezi nimi? Jaký je jejich vztah s novými partnery rodičů a nevlastními sourozenci? Jak to bylo s financemi?

Jak to bylo, když se v jejich životě objevila duševní nepohoda? 

V novém videospotu naší kampaně Chci o tom mluvit o nich můžete zjistit ještě víc!

Další příběhy našich peer konzultantů si můžete pustit tady nebo sledujte seriál na Facebooku.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER