Jak jsme zvládli rok 2020 u nás v Jak Dál?

Rok 2020 byl pro všechny plný mnohdy náročných změn. Jak jsme je zvládli u nás v Jak Dál?

Naše organizace se, kromě změny názvu, rozrostla o nové členy týmu, díky kterým jsme získali ještě širší možnosti, jak vás podporovat na vaší cestě. S Divadlem Tramtarie jsme vytvořili divadelní představení Eminka a Emoušek, které dětem pomáhá poznávat svět emocí. Radovali jsme se, že jsme vám inscenaci mohli představit na premiéře naživo a stihli ještě alespoň jedno další představení.

Jsme rádi, že jsme se s vámi mohli potkávat při konzultacích, i když jsme, bohužel, v souvislosti s opatřeními nemohli realizovat skupinové aktivity. I tak jsme našli cestu, jak se vám přiblížit alespoň prostřednictvím webinářů. Rozvíjeli jsme peer program a přinesli vám příběhy našich mladých kolegů, kteří své zkušenosti sdíleli s veřejností i s dětmi základních škol v rámci našich besed. Podporovali jsme další odborníky, kteří se věnují naší metodice Dětský průvodce rozvodem a mohou tak pomáhat rodinám i v dalších krajích naší země. Mimo mezinárodní spolupráce s odborníky na nové metodice se podařilo nastartovat spolupráci se školami a dalšími neziskovými organizacemi, ze které budeme společně těžit v příštím roce. Uzavřeli jsme partnerství s Pevností poznání a už teď se moc těšíme na aktivity, které pro vás budeme připravovat.

Ale hlavně jsme moc rádi, že čím dál, tím víc rodin ví, že se na nás může spolehnout. Děkujeme vám za důvěru, kterou do nás vkládáte, když nás necháváte jít s vámi dál.

Díky podpoře Ministerstva práce a sociálních věcí, Olomouckého kraje, Města Přerova, Vápenky Vitoul a Blasy jsme vás rokem 2020 mohli provázet. Děkujeme!

Do roku 2021 vám přejeme

Napsat komentář

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER