GYM pro mladé, aneb mozek a srdce jsou taky svaly, btw.

GYM pro mladé otevíráme 30.1.2023! A budeme posilovat pravidelně … i když asi trochu jinak, než by se na první pohled dalo čekat. 🤪

Tato seberozvojová skupina je vhodná pro všechny mladé, kteří v životě prochází nějakou tou změnou. A i přesto, že změny jsou přirozené, zvládnout je může být někdy fakt náročné.

A jak to celé probíhá?

Budeme se pravidelně potkávat a vytvářet pro mladé lidi bezpečný a otevřený prostor pro sdílení témat, která aktuálně ve svém životě řeší. Naše setkání budou protkána pestrými kreativními formami, cvičeními, diskuzemi a sdílením příběhů a zkušeností. Společně budeme pracovat na jejich rozvoji, posilovat psychickou odolnost, sebevědomí a vybavovat mladé “superschopnostmi”, aby zvládali náročné situace a změny v jejich životě. 🦸‍♂️🦸‍♀️

Jak s mladými ve skupině pracujeme?

💚Učíme je hledat zdroje, které jim pomáhají překonávat překážky a změnu vnímat i jako příležitost. Vědět z čeho čerpají, o co se můžou opřít a co jim pomáhá věci zvládnout, je může v jejich dalším životě hodně posílit.

💙Ukazujeme jim a společně trénujeme, že prožívat některé emoce je běžné a je důležité o nich mluvit, hledat způsoby, které nám mohou pomoci emoce zpracovávat.

💚Ze skupiny hodně vytěží i ti, co prožívají nějakou duševní nesnázi – a tím nemyslíme nesnázi výhradně diagnostikovanou, ale o situaci, ve které se sami být v nesnázi cítí a potřebují podporu.

💙 Vytváříme místo pro sdílení myšlenek, přání, pocitů a zkušeností v přátelském a bezpečném prostoru.

💚Kromě prožitkového prvku na skupině je přínosné vnímat i to, že i někdo jiný může prožívat něco podobného, jako oni.

🆗Setkání vede průvodce a peer konzultanti. Skupina je uzavřená a je potřeba se na ni předem přihlásit. Cena celého programu 10ti setkání je 400 Kč.

🆗Pokud váháte, jestli je pro vašeho teenagera skupina vhodná, zavolejte nám nebo napište!

➡️GYM má u nás v Jak Dál? na starosti Danka , které s vámi dohodne nástup do programu. Stačí ji napsat na info@jakdal.eu nebo zavolat na +420 604 267 221.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER