Divadlo, hudba i akce pro děti v Olomouci již v červnu! Budeme u toho.

Všechno, co vám celý rok chybělo, na Korunní pevnůstce v Olomouci od 1. června. Bohatý kulturní program pro dospělé a pohádková zábava pro děti NAŽIVO! U toho musíte být!

Jedinečný venkovní festival Červen NAŽIVO vypukne již 1. června a dostanete na něm vše, co vám celý rok chybělo! Divadlo Tramtarie chystá 2 premiéry, 15 večerních představení, 6 koncertů, 5 pohádek s doprovodným programem pro děti a ještě mnohem, mnohem víc. Prosluněnou Korunní pevnůstku na měsíc promění v celodenní chill out zónu. Přes den pro děti, na večer pro vás. A to je pořád jenom začátek…!

Celý festival zahájí premiérou inscenace Láska za koronu 2. Mega úspěšná inscenace Láska za koronu bude mít totiž své volné pokračování a opět vás bude skvěle bavit. I tentokrát se s odstupem a humorem podíváme na situace, které poslední rok hýbou našimi životy. Velká premiéra roztomile ďábelské inscenace Nebezpečné známosti bude také NAŽIVO! Okouzlující zloduch Valmont a svůdně zkažená markýza de Merteuil se poprvé pustí do svých neřestných her, kde jinde než na Korunní pevnůstce.

Korunní pevnůstka neožije pouze divadlem, ale také hudbou nejrůznějších žánrů v podání oblíbených olomouckých formací. Pojďme opět poslouchat, zpívat, trsat, broukat si, pohupovat se, skákat i křičet! Hudební program NAŽIVO vám rozhodně padne do noty! Těšte se třeba na Moravskou filharmonii, Morrison Hotel nebo The Gardeners a další pecky!

Program festivalu patří samozřejmě i dětem. Proto neváhejte a přijďte si zadovádět s celou rodinou. Staňte se žongléry i provazochodci, ponořte se s námi do světa fantazie a pohádkových příběhů, který bude plný zábavných her, oblíbených pohádek a úžasných dobrodružství. Co všechno vás čeká? Třeba zbrusu nová pohádka Eminka a Emoušek o emocích, kterou Divadlo Tramtarie připravilo spolu s týmem Jak Dál?. S námi se na Pevnůstce potkáte také, chystáme totiž pro děti doprovodný program!

Vstupenky jsou již nyní k dostání online. Kapacita na jednotlivá představení bude 100 míst. Kapacity plánuje Divadlo Tramtarie postupně navyšovat. V případě, že se představení, na které jste si zakoupili vstupenku, neuskuteční, automaticky vám bude částka připsána zpět na účet. Chcete vědět víc? Sledujte Divadlo Tramtarie na Facebooku, Instagramu a na www.divadlotramtarie.cz. Celý program festivalu najdete tady.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER