Aktualizace ceníku služeb

Dobrý den, vážení klienti,

ceníme si, že můžeme být s vámi na cestách, kdy ve svém životě řešíte změny nebo se potýkáte s náročnými situacemi. Jak jsme se v poslední době měli možnost přesvědčit, změny se nevyhýbají ani organizacím, jako je ta naše. V tomto roce jsme museli, ač neradi, přistoupit k úpravám podmínek od 1.4. 2023 a zvýšit doposud dotované ceny aktivit. U služeb se však stále držíme pod průměrnými cenami, díky našim donátorům a projektům.  Na webu najdete aktualizovaný ceník. 

Víme, že pro některé naše klienty může být tato situace citlivá. Záleží nám na tom, aby naše podpora pro vás byla stále dostupná a zároveň si naše služby držely odbornou kvalitu na vysoké úrovni. Kromě individuálních konzultací můžete využít i skupinových aktivit, které mohou být pro některé vaše potřeby velmi prospěšné a efektivní, ale také ekonomické.

V dubnu například spustíme kurz Efektivní rodičovství, kde v malé uzavřené skupině můžou rodiče řešit otázky spojené s rodičovstvím a výzvy, se kterými se potýkají. Pravidelně také otvíráme skupinu GYM pro mladé, kde mohou v bezpečném prostředí sdílet, co je trápí. Na podzim se také můžete těšit na několik bezplatných webinářů.
Naše koordinátorka Danka Kroutilová nebo váš case manager vám podle vašich potřeb rádi poví více o možnostech, které připravujeme. Aktuality můžete také sledovat na webuFacebooku či Instagramu. 

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Krásné (skoro) jarní dny

Za tým Jak Dál? z.s.
Tereza Vránová

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER