4. 4. 2021 otevíráme u nás v Olomouci GYM pro mladé!

V gymu pro ně vytváříme bezpečný a otevřený prostor pro sdílení témat, které ve svém životě řeší. 👍 Pracujeme na jejich rozvoji, posilujeme jejich psychickou odolnost, sebevědomí a vybavujeme je „superschopnostmi“, aby tyto situace ve svém životě dobře zvládli.✌️

Ve skupině, která se potká 10x každé pondělí v čase 16:30 – 18:00, pracujeme takto:

💙 Učíme je hledat zdroje, které jim pomáhají překonávat překážky a změnu vnímat i jako příležitost. Vědět z čeho čerpají, o co se můžou opřít a co jim pomáhá věci zvládnout, je může v jejich dalším životě hodně posílit.

💙 Ukazujeme jim a společně trénujeme, že prožívat některé emoce je běžné a je důležité o nich mluvit, hledat způsoby, které nám mohou pomoci emoce zpracovávat.

💙 Ze skupiny hodně vytěží i ti, co prožívají nějakou duševní nesnázi – a tím nemyslíme nesnázi výhradně diagnostikovanou, ale o situaci, ve které se sami být v nesnázi cítí a potřebují podporu.

💙 Vytváříme místo pro sdílení myšlenek, přání, pocitů a zkušeností v přátelském a bezpečném prostoru.

💙 Kromě prožitkového prvku na skupině je přínosné vnímat i to, že i někdo jiný může prožívat něco podobného, jako oni.

💙 Naše společná setkání jsou provázána pestrými kreativními formami, cvičeními, diskuzemi a sdílením našich příběhů a zkušeností.

✅ Setkání vede průvodce a peer konzultanti. Skupina je uzavřená a je potřeba se na ni předem přihlásit. Cena celého programu 10ti setkání je 400 Kč.

✅ Podívejte se na další informace ve facebookové události GYM |pro mladé|, které jsme napsali tak, aby nám mladí rozumněli.

✅ Pokud váháte, jestli je pro vašeho teenagera skupina vhodná, zavolejte nám nebo napište!

✅ GYM má u nás v Jak Dál? na starosti Dominika 👩, které s vámi dohodne nástup do programu. Stačí ji napsat na besedy@jakdal.eu nebo zavolat na +420 604 246 769.

Přesunout se na začátek
CZE | ENG | GER